Kdo by chtěl v létě intenzivně tančit argentinské tango a přitom si užít letní pohodu, je vítán na Tango Campu nad Sázavou! Letošní již VI. ročník této oblíbené akce se koná 6.-9. srpna 2020. Tango Camp nejsou jen intenzivní workshopy, praktiky a večerní milongy, ale také dobré jídlo, koupání v rybníce, ranní jóga, odpočinek na louce nebo při toulkách lesem. To vše v milé společnosti těch, kteří si argentinské tango zamilovali. Workshopy letošního Tango Campu budou probíhat paralelně ve 3 sálech na 3 úrovních: mírně pokročilí, středně pokročilí a pokročilí.

Kde? V malebné vysočinské krajině nedaleko Ledče nad Sázavou, jen cca hodinu z Prahy či Brna. Místem, kde se vše odehrává, je  konferenční hotel Luna s rybníkem na jedné straně a hlubokými hvozdy na druhé. Součástí hotelu je též wellness centrum s krytým bazénem, saunou, infrakabinou, whirlpoolem a tělocvičnou. Kurzy se konají ve třech oddělených sálech přímo v budově hotelu.

Pro koho? Pro mírně pokročilé, středně pokročilé a pokročilé tanečníky tanga. Těmto tanečním úrovním bude odpovídat i rozdělení workshopů. Úrovně workshopů můžete také kombinovat podle toho, jaké téma vás zaujme. 

S kým? Tým lektorů studia Bailemos doplní letos opět výborný tanečník, lektor a bavič Nikita Gerdt (RUS/GER), vítěz UK Tango Championship 2016 v kategorii tango de salon. Lektoři tedy vytvoří následující páry: Ivana a Nikita, Barbora a Jan, Nolwenn a Miloslav.

Ubytování? V hotelu Luna ( www.hotelluna.cz) ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, balkonem a Wi-Fi. Máme zarezervované pokoje s výhledem na rybník, ostatní do lesa. Přednost pro ubytování v pokoji orientovaném k rybníku mají rezervace na celý pobyt, v pořadí tak, jak je přijmeme. V hotelu se budeme také kompletně stravovat, v letošním roce bude strava pestřejší a bohatší.

Ceny?
Tango camp čt – ne 6 400 Kč / os (zahrnuje ubytování ve 2-lůžkových pokojích s plnou penzí, 8 kurzů, 3 praktiky a 3 milongy)
Tango camp pá - ne 4 700 Kč / os (zahrnuje ubytování ve 2-lůžkových pokojích s plnou penzí, 5 kurzů, 2 praktiky a 2 milongy).

Registrace? Přihlašují se páry prostřednictvím přihlašovacího formuláře Tango Camp 2020