3x FABRICIO Moroni (ARG)

Tango de salon s expresí

7/7, 14/7, 21/7  19:30 - 21:00

Srdečně Vás zveme na open lekce pod vedením profesionálního tanečníka z Buenos Aires Fabricia Moroni. Fabricio má kromě stylu tango salón jakožto účastník mnoha show v Buenos Aires bohaté zkušenosti z oblasti tango escenário. Tyto dva styly dokáže ve svém tanci a představeních organicky propojovat. A právě expresivita v tančení ve stylu tango salón, která sahá až k hranicím escenário, bude tématem tří nabízených open lekcí. Lekce budou zaměřeny na techniku, prvky a pohyby, které dodají našemu tanci na výrazu.

Fabricio Moroni se věnuje tangu od roku 1998. Kromě tanga se věnoval klasickému tanci, modernímu tanci a jazzu. Jeho taneční rozvoj ovlivnili učitelé a taneční školy jako např. Fernando Galera a Vilma Vega, Martín Ojeda, Estudio Moira Godoy a La Escuela Tango Carlos Copello. Tanečně působil např. v ansámblu Estamos Vivos Tango, v baletu Neo Tango a jako choreograf se podílel na představení Sueňos de Milongueros.

Open lekce se konají ve studiu Bailemos vždy před milongou Colores del Tango v termínech 7/7, 14/7 a 21/7. Jedná se o samostatné lekce s různými tématy. Není třeba se předem přihlašovat (systém drop-in, počet omezen na 12 párů). Během lekcí zajištěna voda, káva, čaj, ovocná svačinka.

Detailní popis lekcí:

7/7 Sacadas a Ganchos (technika sakády, frontální a laterální sakády, sekvence ganchos v kombinaci se sakádami)

14/7 Variace na téma Barridas (kód barridy, statické a dynamické barridy, inkorporace různých typů barridas v tango de salón)

21/7 Giros se sacadami (technika gira, cvičení s osou, držením těla, disociací, zahájení a výstup z gira při aplikaci sakády)

Cena: jednotlivá lekce 300 kč/os.  

Web: http://www.fabriciotango.com/es/

Videoukázky:

https://www.youtube.com/watch?v=dCU3nHNN04c/a>

hhttps://www.youtube.com/watch?v=uDtz2NEIoD4&t=55s

https://www.youtube.com/watch?v=e5TU-GMYzfU


 

Tango Camp nad Sázavou 26.-29.7.2018

 

Zveme Vás na dovolenou s intenzivní výukou argentinského tanga a milongami každý večer. Ale také s dobrým jídlem, koupáním v rybníce, ranní jógou, odpočinkem na louce nebo toulkami lesem. To vše v milé společnosti těch, kteří si argentinské tango zamilovali./em> Letos se zúčastní tým lektorů Bailemos posílený o hostujícího profesionálního tanečníka Nikitu Gerdta (RUS/GER). Těšit se můžete tak jako vloni na ranní meridiánové rozcvičky Makko Ho s Ivanou a cvičení gyrokinesis s Nolwenn.

Kde? V malebné vysočinské krajině nedaleko Ledče nad Sázavou, jen cca hodinu z Prahy či Brna. V konferenčním hotelu Luna na břehu rybníka s možností koupání, uprostřed lesů a kopců. Součástí hotelu je též wellness centrum s krytým bazénem s protiproudem, saunou, infrakabinou, whirlpoolem a tělocvičnou. Kurzy a milongy se budou konat v sálech přímo v budově hotelu.

Pro koho? Pro mírně pokročilé a pokročilé tanečníky tanga. Taneční úrovni bude odpovídat i rozdělení kurzů, které budou probíhat paralelně v oddělených sálech.

S kým? S lektory studia Bailemos (Ivana, Jan, Barbora, Nolwenn) a hostujícím lektorem Nikitou Gerdtem (RUS/GER).

Program? Již brzy upřesníme.

Ubytování? V hotelu Luna ( www.hotelluna.cz) ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkonem a Wi-Fi připojením.

Ceny? Všechny ceny zahrnují: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (2-3 noci), plnou penzi (snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře výběr ze dvou menu, z nichž jedno je vegetariánské – v letošním roce menu velmi pečlivě sestavené), workshopy, praktiky, milongy, ranní jógu.   

Tango camp čt – ne 5 500 Kč / os (zahrnuje 8 kurzů, 3 praktiky a 3 milongy)
Tango camp pá - ne 4 100 Kč / os (zahrnuje 5 kurzů, 2 praktiky a 2 milongy)

Registrace? Prostřednictvím formuláře TANGO CAMP 2018