VII. TANGO CAMP NAD SÁZAVOU

LEDEČ NAD SÁZAVOU 5.-8.8.2021

Pro všechny, kteří chtějí v létě intenzivně tančit a přitom si užívat letní pohodu v krásné vysočinské přírodě, je zde Tango Camp nad Sázavou. Letošní již VII. ročník této akce se koná 5.-8. srpna 2021. Tango Camp nejsou jen intenzivní workshopy, praktiky a večerní milongy, ale také dobré jídlo, koupání v rybníce, ranní jóga, odpočinek na louce nebo při toulkách lesem. To vše v milé a pohodové společnosti těch, kteří si argentinské tango zamilovali. Workshopy probíhají paralelně ve třech hotelových sálech na třech úrovních: mírně pokročilí, středně pokročilí a pokročilí. 

Kde? V malebné vysočinské krajině nedaleko Ledče nad Sázavou, pár km od dálnice D1 na půli cesty mezi Prahou a Brnem. Místem ubytování i tančení je konferenční hotel Luna s rybníkem na jedné straně a hlubokými hvozdy na druhé. Součástí hotelu je též wellness centrum s krytým bazénem, saunou, infrakabinou, whirlpoolem a tělocvičnou. 

Pro koho? Pro mírně pokročilé, středně pokročilé a pokročilé tanečníky tanga. Těmto tanečním úrovním bude odpovídat i rozdělení workshopů, které budou probíhat paralelně ve 3 sálech hotelu Luna.

S kým? Tým lektorů studia Bailemos doplní letos tanečník tanga, argentinského folkloru a současného tance, lektor a choreograf Jorge Talquenca (Arg). Lektoři tedy vytvoří následující páry: Ivana a Jorge, Joanna a Honza,  Nolwenn a Miloslav.

Ubytování? V hotelu Luna (www.hotelluna.cz) s plnou penzí, ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkonem a Wi-Fi. Máme zarezervované pokoje, omezený počet s výhledem na rybník, ostatní do lesa. Přednost pro ubytování v pokoji orientovaném k rybníku mají rezervace na celý pobyt, v pořadí tak, jak je přijmeme. 

Ceny?
Pro přihlášky do 15.6.:
Tango camp čt – ne 5 900 Kč / os (zahrnuje ubytování ve 2-lůžkových pokojích s plnou penzí, 8 kurzů, 3 praktiky a 3 milongy)
Tango camp pá - ne 4 200 Kč / os (zahrnuje ubytování ve 2-lůžkových pokojích s plnou penzí, 5 kurzů, 2 praktiky a 2 milongy).

Pro přihlášky od 15.6. se výše uvedené ceny navyšují o 500 Kč. 

Registrace? Přihlašují se páry prostřednictvím Přihlašovacího formuláře níže. Jednotlivci hledající tanečního partnera pište prosím e-mailem na ivana@bailemos.cz

STŘEDEČNÍ PRAKTILONGY
20:00-22:30

Každou středu si můžete přijít potrénovat, zatančit a popovídat na našich praktilongách! První hodinu probíhá praktika s hudbou bez cortin, na ni naváže tančení v milongovém formátu s cortinami. 

Registrace předem není nutná, účastnit se mohou páry i jednotlivci.

Vstupné 100,- Kč na osobu. K dispozici je bar s výbornými moravskými víny. Voda, káva, čaj zdarma. Sál je klimatizován a pravidelně větrán.   
 
V souladu s platnými nařízeními bude při vstupu do sálu vyžadováno potvrzení o očkování proti Covid-19, případně o testu (antigen ne starší 3 dnů, přičemž postačí i samotestování, PCR ne starší 7 dnů) nebo potvrzení o pozitivním testu ne starší jak 180 dnů. Samotesty jsou také k zakoupení na místě (50 kč/test, je třeba počkat 15min na výsledek). 

PRAŽSKÝ TANGO KALENDÁŘ

Díky kalendáři, který je denně aktualizován, máte přehled o všem podstatném, co se na pražské tango scéně koná: milongy, praktiky, speciální akce, semináře.