Zveme Vás na dovolenou s intenzivní výukou argentinského tanga a milongami každý večer. Ale také s dobrým jídlem, koupáním v rybníce, ranní jógou, odpočinkem na louce nebo toulkami lesem. To vše v milé společnosti těch, kteří si argentinské tango zamilovali. Letos se zúčastní tým lektorů Bailemos posílený o hostujícího profesionálního tanečníka Nikitu Gerdta (RUS/GER). Těšit se můžete tak jako vloni na ranní meridiánové rozcvičky Makko Ho s Ivanou a cvičení gyrokinesis s Nolwenn.

Kde? V malebné vysočinské krajině nedaleko Ledče nad Sázavou, jen cca hodinu z Prahy či Brna. V konferenčním hotelu Luna na břehu rybníka s možností koupání, uprostřed lesů a kopců. Součástí hotelu je též wellness centrum s krytým bazénem s protiproudem, saunou, infrakabinou, whirlpoolem a tělocvičnou. Kurzy a milongy se budou konat v sálech přímo v budově hotelu.

Pro koho? Pro mírně pokročilé a pokročilé tanečníky tanga. Taneční úrovni bude odpovídat i rozdělení kurzů, které budou probíhat paralelně v oddělených sálech.

S kým? S lektory studia Bailemos (Ivana, Jan, Barbora, Nolwenn) a hostujícím lektorem Nikitou Gerdtem (RUS/GER).

Program? Již brzy upřesníme.

Ubytování? V hotelu Luna ( www.hotelluna.cz) ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkonem a Wi-Fi připojením.

Ceny a přihlášky? Již brzy upřesníme.