VIII. TANGO CAMP NAD SÁZAVOU
4.8.-7.8.2022

Užijte si letní pohodu Tango Campu! Vše na jednom místě konferenčního hotelu Luna uprostřed vysočinské přírody, plná penze formou bufetu, tango semináře na dvou úrovních, každý večer milonga, speciální hosté Isabelle Rune a Emiliano Alcaraz, procházky v přírodě, posezení na terase, koupání v přehradě. To vše v milé společnosti lidí sdílejících vášeň pro tanec.  

Mobirise

KDE?
V malebné vysočinské krajině s přehradou s možností koupání uprostřed zalesněných kopců. V blízkosti Ledče nad Sázavou zhruba na půli trasy mezi Brnem a Prahou. V konferenčním hotelu Luna s wellness centrem s krytým bazénem s protiproudem, saunou, infrakabinou, whirlpoolem a tělocvičnou. Kurzy a milongy se budou konat v sálech přímo v budově hotelu.

Mobirise

PRO KOHO?  
Pro mírně pokročilé až pokročilé tanečníky tanga. Kurzy budou rozděleny do dvou úrovní: mírně až středně pokročilí a pokročilí. Konají se paralelně v oddělených sálech hotelu. Úrovně a lektory můžete také kombinovat podle toho, jaké téma vás zaujme.

Mobirise

S KÝM?
Se speciálními hosty Isabelle Rune (SWE/GER) a Emiliano Alcaraz (ARG). Druhým lektorským párem budou Ivana a Honza ze studia Bailemos.
 
Emiliano & Isabelle spolu poprvé tančili v roce 2016 v rámci festivalu Embrace Tango Berlin. Emiliano byl do tanga zasvěcen v Buenos Aires, kde studoval jak jeho tradiční, tak scénickou podobu. Po více než deset let působil v jednom z nejznámějších tanečních souborů Moira Godoy Company, se kterým procestoval celý svět. Isabelle se od dětství věnovala baletu, zprvu ve Švédsku, kde tento obor vystudovala, a později v Berlíně jako sólistka Staatsoper Unter den Linden. V roce 2007 se seznamuje s tangem, později zakládá taneční školu Tango Berlin. Emiliano & Isabelle jsou vyznavači tradičního stylu s elegantním protáhlou chůzí, do kterého rádi zapojují scénické prvky. Jejich tanec vyniká hravostí a sepětím s hudbou. Videoukázky:
La Cumparsita
Milonga de mis amores

Mobirise

UBYTOVÁNÍ?  
V hotelu Luna ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkonem a Wi-Fi. Máme zarezervované pokoje, omezený počet s výhledem na rybník, ostatní do lesa. Přednost pro ubytování v pokoji orientovaném k rybníku mají rezervace na celý pobyt, v pořadí tak, jak je přijmeme. V hotelu se budeme také kompletně stravovat. 

Mobirise

CENY? 
Všechny ceny zahrnují: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (2-3 noci) s plnou penzí (snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře výběr ze dvou menu/švédské stoly, z nichž jedno je vegetariánské), ranní cvičení.

Ceny do 30.6.2022:
Tango camp čt – ne 6 200 Kč / os (zahrnuje 8 kurzů, 3 praktiky a 3 milongy)
Tango camp pá - ne 4 500 Kč / os (zahrnuje 5 kurzů, 2 praktiky a 2 milongy).

Ceny od 1.7.2022:
Tango camp čt – ne 6 700 Kč / os (zahrnuje 8 kurzů, 3 praktiky a 3 milongy)
Tango camp pá - ne 5 000 Kč / os (zahrnuje 5 kurzů, 2 praktiky a 2 milongy).

Mobirise

PŘIHLÁŠKY?
Prostřednictvím přihlašovacího formuláře:
TANGO CAMP NAD SÁZAVOU 2022 
Po vyplnění formuláře obdržíte platební údaje. Registrace vstoupí v platnost po obdržení platby. 

Mobirise

Set up a site - Find out